Srpski English русский

• Fotografije
  • Skica
  • Lokacija

Prodaje se stan blizu Merkur šoping centra. Zgrada poseduje predivno zatvoreno dvorište u kojem ima igralište za decu , dosta zelenila i drveca kao i biciklane, parking mesta i garaže. Blok ovih zgrada sa zatvorenim dvorištem je izuzetno bezbedan za porodice sa decom. Zgrada ima lift, sve uslove za eventualne specijalne potrebe. Izolacija i enterijer odličan. Stan ima dve komforne svetle i tople spavace sobe, veliki dnevni boravak, prostran hodnik, kupatilo sa kadom i wc-om i još jedan odvojeni toalet/wc sa lavaboom. Veliki dnevni boravak je svetao i prostran. Postoje kuhinja, trpezarija i izlaz na terasu iz dnevnog boravka. Stan je namešten i sav nameštaj je potpuno nov. Nameštaj dobijate gratis uz navedenu cenu stana. Useljivo je 30 dana nakon isplate kapare ili celog iznosa. Za više informacija stojimo Vam na raspolaganju!

• Nekretnina je uknjižena
  • Terasa
  • Interfon
  • Telefon
  • Kablovska
  • Internet
  • Klima
  • Video nadzor
Ocenite nekretninu:
Postavite pitanje o nekretnini
4+4
ZA VIŠE INFORMACIJA kontaktirajte

Grad nekretnine - Bulevar oslobođenja 91, Novi Sad

Telefoni: 021/66-13-357 021/66-21-967

Mobilni: 064/822-2131 064/822-2132

Email: grad@ns-group.rs

Pratite nas Facebook Twitter Google+
Ns-Group agencije
Partneri
Sve informacije u vezi sa imovinom, koja je na prodaju, a iz izvora ovog sajta, smatraju se pouzdanim informacijama. Internet prezentacija kao takva je napravljena da prezentuje tačne informacije, ali takav vid prezentovanja podložan je greškama, propustima i promenama cena. Sve površine objekata i zemlje koje se prodaju su približne. Tačne dimenzije se mogu dobiti potraživanjem usluga profesionalnog arhitekte ili inžinjera. Broj soba navedenih u opisima nekretnina koje se nude nije pravni zaključak. Svaka osoba treba da se konsultuje sa sopstvenim advokatom, arhitektom, da proceni tačan broj soba u predmetnoj nekretnini, koje mogu da se koriste legalno kao spavaće sobe.